Panel uživatele

kniha návštěv firmy Drahstyl

OBJEDNÁVKY VYŘIZUJEME DO 5 PRACOVNÍCH DNŮ.

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

Jarmila Komrsková 20. 7. 2019 08:18:23

Dobrý den, včera mi dorazily troje letní šaty. Nemohla jsem si z té úžasné nabídky vybrat jenom jedny. Byla jsem rozhodnutá po vyzkoušení aspoň jedny vrátit. Ale to prostě nejde. Nechávám si je všechny. Jsem nadšená jak kvalitou, tak komunikací a dodáním do 4 dnů, přestože je paní Hlaváčová musela šít. Telefonicky se ještě ujistila, že jsem si objednala správně délku. Takto si představuji profesionála a zodpovědného člověka, kterého ta práce snad i baví. Děkuji moc a věřím, že se k vám do obchodu určitě ještě podívám. Všem Vás budu doporučovat. Přeji mnoho nápadů a spokojených zákaznic.

Dagmar Vojtíšková 10. 6. 2019 21:02:40

Dobrý den, moc nerada objednávám oblečení z netu, nicméně v případě Drahstylu jsem neodolala. První objednávka se mou chybičkou nepovedla: objednala jsem si střih, který jsem vlastně nechtěla. Jedny šaty jsem si ponechala,dvoje vrátila a objednala si další. Chválím rychlost vyřízení objednávek, vratku peněz, kdykoliv jsem paní Hlaváčové zavolala, zvedla mobil a vše jsme k mé spokojenosti zkomunikovaly. Střih šatů sedí, materiál je velmi příjemný :-). Věřím, že objednávka letních šatů nebude určitě poslední ...

Draha Hejlová 28. 5. 2019 12:17:26

Dobrý den paní Hlaváčová, poprvé jsem si u Vás objednávala a moje nadšení je obrovské. Šaty sedí jak ulité, upravené přesně na moje míry, manžel velmi spokojený a já už vybírám další oblečení. Moc děkuji Vám a celému Vašemu kolektivu a přeji spoustu dalších spokojených zákaznic. Všem svým známým doporučím firmu DRAHSTYL.

Alena Kramná 27. 5. 2019 10:03:00

Dobrý den. Pořídila jsem si u vás dvoje letní šaty. Krásný materiál, slušivý střih, kvalitní ušití. Volba délky šatů podle požadavků zákaznice. Rychlé vyřízení objednávky. Co víc mohu dodat. Jen to, že se do vašeho obchodu ráda vrátím a doporučím jej známým. Děkuji.

Alena Kuzmová 2. 3. 2019 13:33:19

Moc děkuji za krásné elegantní šaty na svatbu syna. Takové krásné a přitom jednoduché a z příjemného materiálu jsem nikde nenašla. Děkuji též za rychlé vyřízení objednávky a skvělý individuální přístup k zákazníkovi. Váš obchod budu každému doporučovat.

Iveta Karlíková 21. 2. 2019 11:09:33

Prosím je možné do prodejny přijet a vyzkoušet si to tam,mám atypickou velikost?Děkuji za odpověď

Odpověď administrátora:

Dobrý den, ano je možné si domluvit termín na tel. 603282053 a vše si v klidu vyzkoušet a také rovnou nakoupit.

Skladem máme nepřeberné množství produktů. Délky a malé úpravy provádíme na počkání zdarma.

Jindra Zahrádková 21. 2. 2019 10:20:34

Velice děkuji za krásné šaty MASE, jsem Vám velmi vděčná.

Jindra Zahrádková 27. 8. 2018 10:50:45

Vážená paní Hlaváčová, velice děkuji za šatičky, za vstřícné jednán í i za rychlost dodání. Objednávala jsem u Vás již potřetí a vždy jsem velmi spokojená. Oceňuji, že i v dnešní době zaměřené jen na mladé zákaznice, si můžeme my, dříve narozené něco hezkého pořídit. Přeji mnoho spokojených zákaznic.

Jana Mudrová 15. 8. 2018 11:32:23

Milá paní Hlaváčová a celý kolektive Drahstylu! Včera mi dorazily dva Vaše modely a byla jsem nadšená...! Vaše práce je důkazem toho, že i žena s nekonfekčními velikostmi se může pěkně obléknout. To, co nabízí Vaše společnost na trhu prakticky chybělo, vždy jsem si musela na mé míry pořídit "něco mezi" a pak si to nechat složitě upravovat, aby mi to sedělo. Vaše společnost nabízí širokou variabilitu střihů, vzorů, délek i velikostí a pokud mám požadavek na úpravu střihu, která není přímo v nabídce, není problém mi modely upravit dle mého požadavku. Po doručení zakázky mi tak obě halenky perfektně seděly. Už se těším, až je "vynesu" ! A rozhodně si objednám další, protože budu mít záruku kvality a budu se v nich dobře cítit. Odkaz na vaše webové stránky jsem předala také mojí sestře, která má v oblibě stejné materiály a střihy jako já, takže byla z Vaší nabídky také unešená a brzy dorazí objednávka od nás obou. Také oceňuji vstřícnost a bezproblémovost komunikace s paní Hlaváčovou a tímto bych chtěla jí i celému kolektivu Drahstylu moc poděkovat a popořát spoustu spokojených zákazníků, mezi které se od včerejška řadím i já.

Hana Svobodová 27. 7. 2018 12:35:46

Na krejčovství paní Hlaváčové jsem na internetu narazila úplně náhodou. Vždycky jsem měla problém sehnat na sebe padnoucí šaty - hroší velikost, velká prsa, zadek jako štýrský valach a ještě k tomu výška 177 cm není úplně dobrá kombinace. Když mi šaty v běžném obchodě sedly přes prsa, přes boky byly obtažené. Když sedly přes boky, v ramenou odstávaly. A když se mi poštěstilo sehnat správný střih, tak byly jako potvoru krátké - při své postavě si halt nemůžu dovolit šaty pod zadek. Zachránila mě paní Hlaváčová. Šaty ušije na míru přesně podle mých požadavků. Můžu si vybrat střih, délku, přidá mi pár cm přes boky tak, aby šaty perfektně sedly. Nebojte se objednávat takhle přes internet, stačí se dobře přeměřit. Když nemáte konfekční velikost a nevejdete se do velikostní tabulky, případně váháte mezi dvěma velikostmi, nevadí - paní Hlaváčová si upraví střih podle Vašich rozměrů. Domluva je s ní super. Navíc nehrozí, že byste potkaly někoho ve stejných šatech - paní Hlaváčová má látek na výběr nepřeberné množství, takže šance, že se sejdou dvě ženské ve stejných šatech, je prakticky nulová. A látky jsou krásné. Všechny letní šaty, které jsem si zatím objednala, jsou z pružného úpletu, lehoučké, krásně se nosí, nemačkají se. Opravdu vřele doporučuji! I cenově to nevychází špatně - raději jedny skvěle padnoucí a krásně ušité šaty od paní Hlaváčové, než troje levné, ale nepadnoucí třeba z Bonprixu. Která z Vás má do podprsenky co dát, objednejte si šaty s překladem a přestřihem - garantuji, že do očí se vám žádný chlap dívat nebude...

Kontaktní formulář

Mám zájem o služby:

  • Připravili jsme pro Vás mnoho našitých výrobků.
  • Sjednejte si termín návštěvy na tel. 603 282 053
  • Nakupte rovnou bez objednání přes eshop.
  • Na počkání drobné úpravy zdarma.
  • Autobus 244 ze Smíchovského nádraží.
  • Dále autobus 248 pár kroků od zastávky Dehtínská.

HLEDÁME NOVÉ PRODEJCE

HLEDÁME NOVÉ PRODEJCE

Hledáme nové prodejce veškerého našeho dětského oblečení.

Jde o zboží z našeho skladu v Radotíně, zavolete nám vytvoříme spolu pro Vás prodejní balíčky tak, 

aby Vás nezatížily. Od čepičky po kalhoty prostě jde celý sortiment. Do komise dáváme pouze zboží pro obchody na dobrých prodejních místech s ověřenými tržbami.

Nebojte se zeptat na tel. 603282053 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info